NASZA NIEBIAŃSKA DUSZA, KTORĄ MAMY W SERCU - JEST KLUCZEM DO WSZECHŚWIATA

W TYM WSZYSTKIM CHODZI O PRZENIESIENIE NASZEJ ŚWIADOMOŚCI Z GŁOWY DO SERCA. I UTRZYMYWANIE JEJ TAM. O SYNCHRONIZACJE ŚWIADOMOŚCI NASZEGO ZIEMSKIEGO ŚMIERTELNEGO / PRZEMIJAJĄCEGO EGO 'JA' Z NASZYM NIEBIAŃSKIM NIEŚMIERTELNYM 'JA' , Z NASZĄ DUSZĄ ATMĄ, KTÓRĄ MAMY W SERCU.

W TYM WSZYSTKIM CHODZI O PRZEBUDZENIE BOGA W SOBIE, BĘDĄC JESZCZE TUTAJ NA ZIEMI, W NASZYM ZIEMSKIM CIELE.

W TYM WSZYSTKIM TAKŻE CHODZI O REALIZACJĘ NASZEGO NIEBIAŃSKIEGO POSŁANNICTWA / WYPEŁNIANIE PRZYPISANEJ NAM MISJI TU NA ZIEMI. JAKO, ŻE KAŻDY KTO ZSTĄPIŁ TU Z NIEBA NA ZIEMIĘ, MA SWOJE ZADANIE DO WYKONANIA.

WSZYSTKIE TE ELEMENTY SĄ RÓWNIE WAŻNE

Na całym świecie są tylko dwa rodzaje ludzi - ci, którzy wiedzą, i ci, którzy nie wiedzą; i ta wiedza jest jedynie ważna. Religia, którą człowiek wyznaje, rasa, do której przynależy - nie mają znaczenia; tylko ta wiedza - ta znajomość bożego planu dla ludzi - jest prawdziwie ważna. Gdyż Bóg ma plan - jest nim ewolucja. Gdy człowiek plan ten ujrzy, gdy go prawdziwie pozna, nie może już nie współpracować, nie jednoczyć się z nim, tak piękny jest, tak wspaniały, l wówczas dzięki tej wiedzy, zwraca się w stronę Boga, współpracując z dobrem, przeciwdziałając złu, pracując dla ewolucji, a nie dla samolubnych celów.