NA CHWILE OBECNĄ W POLSCE - W SKUTEK NIEZNAJOMOŚCI TEMATU, BRAKU DOŚWIADCZENIA I NAIWNOŚCI MŁODYCH POLAKÓW - SYTUACJA Z SATANIZMEM / KULTEM SHIVY / POGAŃSTWO - NA TERENIE POLSKI WYMKNĘŁA SIĘ SPOD KONTROLI.

Z TEGO POWODU UJAWNIENIE SPOSOBÓW DZIAŁANIA SŁUG SHIVY / SZATANA - PRZEDSTAWICIELI CYWILIZACJI WENUS - STAŁO SIĘ NIEUNIKNIONE.

WASZA NIEPOHAMOWANA PAZERNOŚĆ I PODSTĘPNOŚĆ DZIAŁAŃ - WYKORZYSTYWANIE NAIWNOŚCI, NIEŚWIADOMOŚCI I SŁABEJ SIŁY WOLI MŁODYCH POLAKÓW, A NAWET DZIECI! - W KONSEKWENCJI DOPROWADZIŁA DO POWSTANIA TEJ STRONY.

NIE MA NAJMNIEJSZEJ OPCJI - ŻEBYŚCIE ZROBILI Z POLSKI DRUGĄ AMERYKĘ POŁUDNIOWĄ SPRZED KONKWISTY. WYKORZYSTALIŚCIE, W SPOSÓB BEZWZGLĘDNY, GOŚCINNOŚĆ I NAIWNOŚĆ RDZENNYCH POLAKÓW / NIEBIAN / LUDZI Z NIEBIAŃSKĄ DUSZĄ - ZA OKAZANE WAM DOBRO I TOLERANCJĘ - ODPŁACILIŚCIE OGROMNYM ZŁEM.

FAKT JEST TAKI, ŻE NAWET JEŻELI PRZEJĘLIBYŚCIE / WYŻARLI / WYSSALI Z PRZESTRZENI SERCA - DUSZE WIĘKSZOŚCI POLAKÓW - A W KONSEKWENCJI - ZAMIENILI NARÓD POLSKI - W PASYWNY HIPISOWSKI MOTŁOCH - TO ZE WSCHODU WESZLIBY TU ROSJANIE, A Z ZACHODU MUZUŁMANIE I BARDZO SZYBKO ZROBILI Z WAMI PORZĄDEK.

DLA TYCH OBU SĄSIADÓW / SIŁ - JESTEŚCIE ZWYKŁYMI UŻYTECZNYMI IDIOTAMI, KTÓRZY DOPROWADZAJĄC DO OSŁABIENIA POLSKI WYŚWIADCZAJĄ IM PRZYSŁUGĘ - PRZEZ WAS - BĘDĄ MOGLI PRZEJĄĆ TERENY POLSKI Z MINIMALNYM WYSIŁKIEM.

WSZYSTKIE WASZE POPRZEDNIE CYWILIZACJE NA TYM ŚWIECIE UPADŁY - ZAMIAST WYCIĄGNĄĆ Z TEGO JAKIEŚ WNIOSKI WY DALEJ ROBICIE TO SAMO CO PRZED DZIESIĄTKAMI TYSIĘCY LAT...

SATANISTYCZNE / WĘŻOWE SCENY MUZYCZNE - WSPÓŁCZEŚNIE WSZECHOBECNE NIEMAL NA CAŁYM ŚWIECIE (POZA KRAJAMI MUZUŁMAŃSKIMI - GDZIE SŁUDZY IBLISA/SHIVY - PRZEDSTAWICIELE CYWILIZACJI WENUS - SĄ BEZWZGLĘDNIE ZWALCZANI I TĘPIENI - ALLAH NIE TOLERUJE KONKURENCJI I NIE LUBI SIĘ DZIELIĆ DUSZAMI SWOICH WYZNAWCÓW).

OWE SCENY MUZYCZNE - CZĘSTO STYLIZOWANE NA WZÓR OCZÓW I GŁOWY WĘŻA (JEDNAK NIE ZAWSZE) - NA KTÓRYCH PUSZCZANA JEST PRZYCIĄGAJĄCA 'RAJSKA' MUZYKA.

ULUBIONE MIEJSCE SPOTKAŃ - PRZEDSTAWICIELI CYWILIZACJI WENUS - 'LUDZI' KTÓRZY STRACILI SWOJĄ NIEBIAŃSKĄ DUSZĘ ATMĘ - LUB NIGDY JEJ NIE MIELI OD URODZENIA. W CZASIE TYCH KONCERTÓW PRZY ODPOWIEDNIM NAŚWIETLENIU - TWARZE TYCH LUDZI ZMIENIAJĄ SIĘ I ZACZYNAJĄ PRZYPOMINAĆ TWARZ WĘŻA

JEDNYM ZE ZNAKÓW ROZPOZNAWCZYCH TYCH 'LUDZI' JEST DMUCHANIE I SPUSZCZANIE POWIETRZA Z BALONÓW - PRZY CZYM BALON WYDAJE CHARAKTERYSTYCZNY DŹWIĘK SSSYCZENIA.

CI LUDZIE WĘŻE CHARAKTERYZUJA SIĘ PRZYJAZNYM USPOSOBIENIEM I NIENAGANNA GOSCINNOSCIA - NIE BYŁOBY W TYM WSZYSTKIM NIC SZCZEGÓLNIE ZŁEGO - GDYBY NIE TO, ZE NIE MOWIA KIM TAK NAPRAWDE SA I UKRYWAJĄ SWOJA TOŻSAMOŚĆ I PRZYNALEŻNOŚĆ DO INNEGOKREGU CYWILIZACYJNEGO (SHIVA/SZATAN - CYWILIZACJA WENUS)

Z POZORU NIEWINNA ZABAWA I TANIEC - JEDNAKŻE KRYJE W SOBIE PONURĄ TAJEMNICĘ.